Nie, wirtualny spacer jest rzeczywistym odzwierciedleniem wyglądu danej nieruchomości czy obiektu.

Czy wirtualny spacer jest wizualizacją?

Nasza firma wykonuje spacery 3D w technologii Matterport. Dzięki niej możesz korzystać ze spacerów po obiektach w doskonałym odwzorowaniu, o jakości 4k. Dzięki nowoczesnym kamerom wykonanie spaceru trwa bardzo krótko. Klient może wybierać z różnych opcji prezentacji 3D, wykonanej estetycznie, funkcjonalnie i profesjonalnie.

 

Naszymi klientami są:
- instytucje kultury i sztuki (muzea, galerie)
- restauracje i lokale komercyjne (sale wystawowe, galerie handlowe)
- agenci nieruchomości (prezentacje mieszkań, lokali)
- zarządcy budynków w prezentacji obiektów oraz otaczających ich terenów (parki, ogrody)

Spacery 3D w technologii Matterport

Szanujące się firmy posiadają rozbudowane wizytówki Google, które zwiększają atrakcyjność firmy. Dobrze przygotowane mogą zachęcić klienta do wizyty i kontaktu. Profesjonalnie przygotowana wizytówka, z dobrej jakości zdjęciami i wirtualnym spacerem zwiększy zainteresowanie klienta Twoją firmą.

Stwórz z nami odpowiednią wizytówkę, która będzie przyciągać klientów do Twojej firmy.

Ulepsz wizytówkę firmy dzięki Street View

Witryny, które w mapach Google posiadają dobre zdjęcia, panoramy i wirtualne spacery dwukrotnie częściej wzbudzają zainteresowanie użytkowników. Wykorzystaj ten fakt i zbuduj swoją przewagę konkurencyjną Daj się poznać klientom z jak najlepszej strony!

Połączenie spaceru 3D i Google Street View zwiększy atrakcyjność Twojego obiektu!

Twój obiekt może być bardziej atrakcyjny dla Twojego klienta dzięki połączeniu wirtualnego spaceru z Google Street View. Twój klient, w czasie wizyty na Twojej stronie poznaje lokalizację jeszcze przed wizytą, i wyrabia sobie o nim dobrą opinię. Wykorzystaj Google Street View do pokazania zalet lokalizacji. Połącz go ze spacerem wykonanym w nowatorskiej technologii 3D z interaktywnymi znacznikami i zapewnij klientom niezapomniane wrażenia!

Google Street View + 3Dkamera.pl – doskonałe dopełnienie Twojego wirtualnego spaceru

Przykładowo przy mieszkaniu o pow. do 50 mkw  projekt jest dostępny od 24 do 48 godzin. Przy większych powierzchniach czas zależy od złożoności obiektu i ilości wykonanych skanów, poskładanie samego spaceru może zająć nawet kilka dni.

Jak długo będę czekać na realizację mojego zamówienia?

Usługa jest uzależniona od wybranego pakietu. Połączenie “Spaceru Wirtualnego 3D” z Google Street View (Mapy Google) wraz z hostingiem panoram 360 na serwerach Google jest płatne jednorazowo. Nie wiąże się to z żadnymi opłatami abonamentowymi. Przechowywanie zdjęć na serwerach Google jest bezpłatne.

Czy Google Street View jest dodatkowo płatne?

Dzięki wirtualnym spacerom i panoramicznemu widokowi zdjęć w Google Street View, dajemy możliwość poznania nas zanim klienci nas odwiedzą. Wiele osób wyszukujących informacje o miejscach korzysta z Google Street View do zobaczenia danego miejsca i wstępnej oceny jego atrakcyjności. Im ciekawiej i bardziej profesjonalnie przedstawiony jest dany obiekt, tym większe prawdopodobieństwo zainteresowania się nim klienta. Dlaczego? Klient wybierając między nowym a znanym miejscem chętniej wybierze miejsce mu znane i lubiane.

Co daje mi korzystanie ze spacerów 3D i Google Street View?

Nie są one ze sobą połączone bezpośrednio. Spacer 3D możemy umieścić w Mapach Google w formie panoramicznych zdjęć 2D.

Czy wirtualne spacery łączą się z Google Street View?

Tak, nasze wirtualne spacery można umieszczać w mediach społecznościowych. Wystarczy, że udostępnisz link bądź użyjesz linku bezpośrednio w spacerze.

Czy uzyskany wirtualny spacer mogę umieszczać w mediach społecznościowych czy na swojej stronie?

Jest to technologia pozwalająca na najbardziej rzeczywiste przedstawienie nieruchomości w 3D. Umożliwia ona wykonanie wirtualnych kopii danych nieruchomości, restauracji, muzeów, kościołów czy obiektów sportowych, a także otwartych przestrzeni użytkowych (parki, ogrody itp.)

Co to technologia Materport?

Tak, w każdym pakiecie poza wirtualnym spacerem klient otrzymuje rzut 2D i rzut 3D, w formie zdjęcia.

Czy otrzymam dodatkowe materiały (np. rzuty 2D) mojego obiektu?

Wirtualny spacer jest realnym odwzorowaniem przestrzeni w wersji cyfrowej. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu możliwe jest przeniesienie wnętrz różnych budynków czy pomieszczeń na ekran i możliwość oglądania ich z każdego miejsca na świecie, bez konieczności fizycznej obecności w danym miejscu.

Czym jest wirtualny spacer?

FAQ

3D KAMERA

3DKAMERA.PL