Projekt 3DFirma.pl przy którym mieliśmy okazję pracować.

MICE Kraków - w krótkim czasie wykonaliśmy razem spacery po takich obiektach jak: 

-ICE Kraków

-EXPO Kraków

-Folwark Zalesie 

-Kopalnia Soli Wieliczka 

-Muzeum fotografii w Krakowie 

-Muzeum Lotnicze w Krakowie

-Muzeum Manggha

-Nosalowy Dwór w Zakopane

-Pałac Potockich w Krakowie

-Stara Zajezdnia   

Spacer po odnowionym klubie Shine. 
"Shine Club to nowoczesne, ekskluzywne i designerskie wnętrza, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi światowymi trendami. Składa się z trzech sal, rozmieszczonych na ponad 1000 m 2. Wygodne sofy, antresole, lustra, podesty dla tancerek. W całym klubie jest ponad 3.000 punktów oświetlenia techniką LED."
Zapraszamy do odwiedzenia Folwark Zalesie położony na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, z piękną Babią Górą, Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. Ze wszystkich stron budynki otoczone są przez lasy, pola i łąki - Kompleks z 200 letnią historią i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury polskiej. W 2001 roku budynki zostały zaadaptowane na komfortową bazą noclegową i restaurację, w której serwujemy tradycyjną kuchnię polską oraz europejską. 
Zapraszamy do odwiedzenia klubu 30. Na trzech poziomach o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, usłyszycie trzy gatunki muzyczne - 70’s & 80’s, latino oraz top hits.
Odwiedź klub i zarezerwuj miejsce, które ci się najbardziej podoba. 
Co prawda SimpleAV | RoadShow 2021 już za nami, ale mamy dla Was coś specjalnego!
Przy współpracy z Loboslink stworzyliśmy dla SimpleAV możliwość przeniesienia się z powrotem do Tomaszowic k. Krakowa, gdzie odbyło się ostatnie spotkanie. W formie wirtualnego spaceru 3D, możemy jeszcze raz przejść po przygotowanych przez SimpleAV stanowiskach.
Zapraszamy do oglądania.

© 2020 3Dkamera.pl Marcin Martyna

wirtualny spacer, zaufany fotorgraf google street view.

LUXTORPEDA

Prywatny Akademik

BAR / Restauracja

Shine Kraków

Salon Meblowy IKEA

Salon Meblowy VOX

Nasze realizacje

Zapraszamy do oglądnięcia kilku naszych najciekawszych projektów. 

Miłego oglądania.

 

Bardzo bardzo polecam realizacje Skanowanie XYZ przy której mieliśmy przyjemność pracować !!
Zobaczcie wirtualnie - Królewskie Arrasy.
Lecz gdy miną obostrzenia - zobaczcie osobiście - koniecznie!
Wszystkie razem można zobaczyć raz na kilkadziesiąt lat.
Misteria z jaką utkano tkaniny nie ma sobie równych. Mają prawie 500 lat a zachwycają kolorami. Są pełne niesamowitych historii oraz fantastycznych zwierząt.
Skanując wystawę wielokrotnie podchodziliśmy do nich i zastanawialiśmy się jak zostały utkane ... są niemalże 3-wymiarowe. Wiecie że te błyszczące nitki to często jedwabna nitka opleciona srebrną złoconą blaszką? Dziś było by to trudno zrobić a wtedy? Mistrzostwo świata!!
Napracowaliśmy się nad tym spacerem i jest naprawdę super . Prawie 4000m2, 700 skanów, ponad 150 interaktywnych znaczników, dwie wersje językowe ... dużo satysfakcji.
3D KAMERA

3DKAMERA.PL