3DKAMERA.PL

3D KAMERA
Twórz wrażenia, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. Digitalizuj i wyświetlaj przestrzeń pod wieloma kątami, buduj na niej funkcjonalność, uzyskaj dokładne pomiary i nie tylko. Za pomocą naszej technologi możesz automatycznie tworzyć przejścia 3D, zdjęcia w jakości wydruku 4K, schematyczne plany pięter, pliki OBJ, chmury punktów, filmy i inne media. 

WIDOK BRYŁY OBIEKTU

 

Oddal i zobacz cyfrowego bliźniaka 3D swojej nieruchomości z zewnątrz i obracaj go wzdłuż dowolnej osi, aby zobaczyć go z dowolnej perspektywy. Będziesz mógł uzyskać duży obraz swojej przestrzeni.
 
 
 

 

POTĘŻNY ZESTAW FUNKCJI 

WIDOK WEWNĘTRZNY

WIDOK PLANU POMIESZCZEŃ

INTERAKTYWNE TAGI

NARZĘDZIE POMIAROWE

SCHEMATYCZNE PLANY

UDOSTĘPNIJ ONLINE

GALERIA - wirtualne spacery

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami.

ZOBACZ NASZE PROJEKTY

NASZE REALIZACJE

wirtualny spacer, zaufany fotorgraf google street view.
© 2020 3Dkamera.pl Marcin Martyna

Mattertagi to trójwymiarowe szpilki, które można przymocować do dowolnego obiektu lub powierzchni w ramach wirtualnej wycieczki, aby dodać dodatkowe informacje w postaci tekstu, hiperłączy, obrazów, a nawet osadzonego wideo z YouTube lub Vimeo.

Możesz je kodować kolorami, zmieniać ich długość i rozmiar. Użyj tekstu, aby podać więcej informacji i wyróżnij kluczowe obszary, użyj zdjęć, aby zaoferować wyższy poziom szczegółowości (świetne dla galerii sztuki), użyj hiperłączy do plików PDF do pobrania (świetne do dodawania arkuszy specyfikacji i instrukcji obsługi) i przedstaw użytkownikom wycieczkę za pomocą osadzonych filmów .

Poruszaj się za pomocą myszy lub dotykając miejsca, do którego chcesz się przenieść, podobnie jak w przypadku wirtualnych wycieczek Google Street View, ale ponieważ wycieczka jest modelem 3D, wrażenia użytkownika końcowego są o wiele bardziej płynne, a Twoi klienci to pokochają.

Użyj miniatur na dole, aby natychmiast przenieść się do kluczowych obszarów i ikon w lewym dolnym rogu, aby zmienić widok.

Twoi klienci (lub potencjalni nabywcy / najemcy nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych) od razu zrozumieją układ dzięki widokowi z góry na dół.

Widok rzutu kondygnacji wirtualnej wycieczki 3D Matterport to prawdziwy widok z góry na model 3D, w tym tekstury, z możliwością wyboru pięter w celu lepszego zrozumienia eksplorowanej przestrzeni.

Kliknięcie w dowolnym miejscu rzutu kondygnacji przenosi użytkownika z powrotem do widoku wnętrza.

Jeśli potrzebujesz szczegółowych pomiarów (podłóg, sufitów lub ścian), jesteś specjalistą od zarządzania obiektami, kierownikiem budynku lub projektantem, spodoba ci się ta przydatna funkcja.

Możesz użyć narzędzia pomiarowego, aby znaleźć wymiary pomieszczeń, ścian, okien i obiektów w pomieszczeniach.

Schematyczne plany pięter o wysokiej jakości dostarczane w wielu formatach plików do druku i w Internecie bez konieczności dodatkowych wizyt na miejscu. Można je przesłać do wybranego portalu nieruchomości i dołączyć do gotowych do druku broszur dotyczących nieruchomości komercyjnych w formacie PDF